18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pronarëve

Etiketim: pronarëve

Pas kërcënimit për protestë, Policia dhe Inspektorati në Podujevë, sulme frontale...

0
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, përmes një postimi dhe videoje të publikuar në faqen zyrtare Facebook, thonë se Policia dhe Inspektoratet kanë nisur sulme...

Do zbardhen paratë në offshore/ Bëhet gati ligji për regjistrimin e...

0
Qeveria ka nisur konsultimin publik për një projektligj përmes të cilit synohet identifikimi të gjithë shqiptarëve që kanë para në parajsat fiskale. Projekt ligji...

IKMT prish 11 objekte pa leje në Dhërmi, merren masa administrative...

0
IKMT vijon me kontrollet në plazhe e hapësira publike për të verifikuar ndërtime pa leje, të ngritura në kundërshtim me ligjin apo rregullave teknike. IKMT...

Aksioni i IKMT në Velipojë po shoqërohet me përplasje mes policisë...

0
Aksioni IKMT në Velipojë paraditen e 10 qershorit 2020, ka shkaktuar pëplasje mes policisë dhe pronarëve të këtyre objekteve. Prishja e disa lokaleve ka vijuar...

Basha: Rama është kundër pronës private dhe përfiton në kurriz të...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha ka pritur në një takim në selinë blu, përfaqësues nga shoqata e pronarëve.  Përmes një postimi në Facebook, Basha shkruan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS