14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronares

Etiketim: pronares

Dëshmia e pronares së klubit të natës: ‘Futeshin te dhoma poshtë...

0
“Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të bardhë që e kishin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS