9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronaren

Etiketim: pronaren

Dogji pronaren dhe nipin e saj, Gjykata malteze urdhëron ekstradimin e...

0
Ledjon Brakaj shqiptari i cili  dyshohet se është përfshirë në një vrasje të dyfishtë të vitit 2015 në një ishull grek, ku një gruaje...

Histori e egër erotike: Bëra seks me pronaren derisa…

0
Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj...

Qeni mbyt pronaren në Shtetet e Bashkuara

0
Policia amerikane ka njoftuar se një grua e gjetur e vdekur në Ohio ka gjasa të jetë mbytur nga qeni që e mbante në...

Histori e egër erotike: Bëra seks me pronaren derisa… (+18)

0
Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS