14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prona

Etiketim: prona

Ndodh në Tepelenë/ ‘Prona është e jona’, pesë persona nxjerrin në...

0
Pesë persona janë proceduar penalisht në Tepelenë, pasi hynë me dhunë në banesën e një shtetase. Shtetasit me iniciale G. L., 50-vjeçe, Sh. G., 59-vjeçe,...

Prona e tjetërsuar në mes të Tiranës, nëna denoncon dy djemtë:...

0
Prokuroria e Tiranës ka pezulluar nga detyra 7 zyrtarë të Kadastrës, pasi akuzohen se tjetërsuan godinën në qendër të Tiranës dhe e legalizuan si...

Opercioni në Elbasan/ Policia në konferencë: Janë sekuestruar prona e pasuri...

0
Pas operacionit ditën e enjte, Policia e Elbasnait ka dalë në një deklaratë për shtyp.Në deklaratë, policia njofton se janë sekuestruar prona e pasuri...

Degjeneron debati/ Bushati: S’jam varur pas bo**ve të dashit për prona....

0
Analisti Andi Bushati është përplasur me gazetarin Carlo Bollino në emisionin “Open”. Bushati dhe Bollino e kanë kthyer debatin për zgjedhoren në akuza personale....

Kylie Jenner blen avion privat dhe prona, me vlerë mbi 130...

0
Kylie Jenner thuhet se ka shpenzuar më shumë se 130 milionë dollarë muajt e fundit, e cila para pandemisë ajo kishte blerë një avion...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS