21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Promovon

Etiketim: promovon

Rita Ora promovon Kosovën në intervistën e re për revistën australiane: Është një vend i bukur, n…

Rita Ora promovon Kosovën në intervistën e re për revistën australiane:...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e ka treguar çdo herë me krenari vendin prej nga ajo vjen.Së fundmi, Rita dha një intervistë...
Kim Kardashian duket atraktive në ngjyrën rozë, teksa promovon linjën e re të rrobave të larjes

Kim Kardashian duket atraktive në ngjyrën rozë, teksa promovon linjën e...

0
Kim Kardashian sigurisht që bëri bujë teksa promovoi linjën e saj të re të rrobave të larjes për femra.Miliarderja 41-vjeçare shkëlqeu absolutisht në një...

Rama poston videon dhe promovon si destinacion turistik lumin e Shalës

0
Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook videon me pamjet e lumit të Shalës duke e promovuar si atraksion turistik. ...

Anne, promovon bikinet e linjës së saj tepër seksi

0
  E porsa fejuara Leigh-Anne Pinnock ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të bardha derisa ka promovuar linjën e saj të bikinëve...

Jennifer Lopez promovon emisionin e saj në kohë pandemie

0
Jennifer Lopez është shfaqur si të ishte në të 20-tat derisa e ka publikuar për herë të parë promon e emisionit të saj të ri,...

Angela Martini gjatë këtij muaji promovon në shqip librin e saj

0
Angela Martini ka zbuluar se kur do ta publikoj librin e saj. Angela Martini ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se së shpejti do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS