21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Promovohet

Etiketim: promovohet

Saranda çel sezonin, promovohet edhe turizmi malor

0
Me paradën e makinave retro dhe një koncert festiv, bashkia e Sarandës ka çelur zyrtarisht sezonin veror 2022. Ne fakt turistët dhe vizitorët e...

Palermo merr një lajm pozitiv, promovohet në Serie C

0
Skuadra e Palermos do të fitojë promovimin në Serie C pasi liga italiane votoi për ngrirjen e  sezonit aktual. Njoftimi u bë gjatë Këshillit Federal...

Kënga e re e Dua Lipës promovohet në ekranet gjigante të...

0
Dua Lipa po shijon suksesin e projektit të saj të ri. Dua Lipa është promovuar nga YouTube në ekranet gjigante të “Times Square”. Së fundi, ajo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS