14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Promovimin

Etiketim: promovimin

Berat, këshilli bashkiak mbledhje në zona turistike, nisma për promovimin e...

0
Turizmit historik dhe ai i natyrës janë të zhvilluar në qarkun e Beratit, por si në të gjithë vendin janë goditur rëndë nga pandemia...

Rihanna thekson vijat e përsosura në promovimin e të brendshmeve ‘Savage...

0
Rihanna po i promovon vet të brendshmet e ‘Savage x Fenty’. Rihanna ka reklamuar linjën e re të brendshme të ‘Savage x Fenty’ markë kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS