9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Promovime

Etiketim: promovime

Lega Pro anulon sezonin në Serie C, ka promovime por jo...

0
Sezoni 2019/20 i Serisë C ka përfunduar, pasi klubet ranë dakord ta ndërpresin. duke promovuar Monza, Vicenza, Reggina dhe ndoshta Carpi te Serie B,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS