19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prokuroris

Etiketim: Prokuroris

Pezullohen nga detyra dy prokurorë të Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

0
Dy prokurorë të Strukturës së Posaçme Anti-korrupsion (SPAK), Ervin Gogaj dhe Alfred Shehu janë pezulluar nga detyra.Shkak për pezullimin e tyre është bërë ankimi...

Zhvendoset autobusi në Tiranë, Veliaj: Ishte kërkesë e prokurorisë, do të...

0
Autobusi i aksidentit në Lanë është zhvendosur përkohësisht për t'u kthyer më pas si instalacion.Lajmin e ka bërë të ditur përmes një statusi në...

Policët e Morinit para gjykatës, përgjimet e prokurorisë fundosën 32 efektivët

0
32 policët e arrestuar në Kukës, së bashku me Drejtorin e Kufirit dhe Migracionit, si pjesë e një rrjetit të gjerë të akuzuar për...

Elisabeta Imeraj del në KPA, drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës kërkon...

0
Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj, doli para Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, ku u përball me Komisionerin Publik.Imeraj ishte e pranishme vetë...

Zbardhet dosja e prokurorisë! Si u prangos pas 6 vitesh trafikanti...

0
Në kërkim prej disa vitesh dhe i dënuar me 10 vite burg nga ish-Gjykata e Krimeve të Rënda, Policia e Elbasanit ka arrestuar një nga pjesëtarët...

KQZ i kërkon Prokurorisë hetim të thelluar për Elton Banon, kandidatin...

0
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka kërkuar prokurorisë verifikim të thelluar për kandidatin e Shtëpisë së Lirisë në Lushnjë, Elton Bano, për të cilin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS