18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prokuroria e posacme

Etiketim: prokuroria e posacme

SPAK kërkon 3 vite e 4 muaj burg dhe 5 vite...

0
3.4 vite burg kërkoi Prokuroria e Posaçme për ish-kryetarin e Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe, të vënë nën akuzë për shpërdorim detyrë dhe shkelje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS