19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prokurori i Përgjithshëm Olsjan Çela

Etiketim: Prokurori i Përgjithshëm Olsjan Çela

Arrestimi i Henri Çilit/ Olsian Çela: Punë e prokurorisë së pavarur

0
Prokurori i Përgjithshëm Olsjan Çela thotë se arrestimi i Henri Çilit dhe personave të tjerë të dyshuar për ndikimin e paligjshëm tek gjyqtarët. “Kjo është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS