14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prokurimeve

Etiketim: prokurimeve

Shkarkohet nga detyra drejtoresha e prokurimeve, çelet gara për zëvendësimin e...

0
Shkarkohet nga detyra drejtoresha e Komisionit të Prokurimeve Publike, Evis Shurdha. Vendimi për shkarkimin e saj është marrë nga Këshilli i Ministrave dhe vjen një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS