19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurimet

Etiketim: Prokurimet

Prokurimet publike, 333 milionë euro tenderë sekretë janë dhënë pa garë,...

0
Institucionet shtetërore kanë shtuar praktikën e dhënies së tenderëve sekretë. Sipas nënkryetares së Komisionit të Ligjeve, Dhurata Çupi, për gjatë vitit 2021 ministritë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS