23.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projektojnë

Etiketim: projektojnë

FOTO/ Arkitektët dhe inxhinierët gjermanë çudisin botën, projektojnë jahtin e së...

0
Një ekip inxhinierësh dhe arkitektësh gjermanë kanë publikuar projektin për ndërtimin e një jahti gjigant, me një vlerë prej 500 miliardë eurosh. Mjeti lundrues,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS