18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projektohet

Etiketim: Projektohet

Inter-Barcelona, projektohet këmbimi i papritur

0
Inter mund të rihapë negociatat me Barcelona-n për të realizuar një operacion të bujshëm. Emri i Lautaro Martinez kthehet të ngacmojë drejtuesit blaugrana, veçanërisht për...

Projektohet shkëmbimi i madh Ndombele-Coutinho

0
Tottenham Hotspur thuhet se është i hapur për një marrëveshje shkëmbimi lojtarësh me Barcelonën, shkëmbim që përfshin Tanguy Ndombele dhe Philippe Coutinho. Barcelona ka qenë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS