16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Projektligjin

Etiketim: projektligjin

Biden: I bëj thirrje Kongresit të miratojë projekt-ligjin që ndalon armët

0
  Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden i ka bërë sërish thirrje Kongresit që të miratojë një projekt-ligj që ndalon armët e sulmit, pas një varg...

Kuvendi i Kosovës voton në parim projektligjin për rritjen e pagës...

0
Kuvendi i Kosovës ka votuar në parim projektligjin, i cili hap rrugë për rritjen e pagës minimale. Projektligji i miratuar parasheh rritjen e pagës minimale...

Rudina Hajdari depoziton në Kuvend projekt-ligjin në lidhje me referendumet

0
Deputetja Rudina Hajdari ka depozituar në Kuvend një projekt-ligj në lidhje me referendumet. Projekt-ligji mban datën 26 maj 2020 dhe i drejtohet kryetarit të Kuvendit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS