9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Projektligji

Etiketim: projektligji

Projektligji i propozuar, inxhinierët: Nuk na përfaqëson, rezikojmë të humbim licencat

0
Në komisionin për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin është duke u mbajtur këtë të mërkurë, seanca e dytë dëgjimore dëgjimore me një grup inxhinierësh...

“Nivel i ri shërbimi”/ Manastirliu: Gati projektligji që do t’iu japë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se Këshilli i Ministrave kaloi një projektligj për autonominë spitalore. Sipas saj, ky projektligj synon që të japë...

Projektligji amerikan vë sanksione kundër Kinës lidhur me ligjin e ri...

0
Senati amerikan miratoi një projektligj të enjten që do të penalizonte individët ose kompanitë që zhvillojnë biznes me zyrtarët kinezë përgjegjës për zbatimin e...

Projektligji/ Dokumenti i identifikimit zgjat deri në fund të jetës nëse...

0
Komisioni i Sigurisë Kombëtare ka miratuar në parim projektiligjin për disa ndryshime në aplikimin për letërnjonftim elektronik për shqiptarët. Ky projektligj parashikon që afati për...

Gati projektligji për amnistinë/ Gjonaj: Kemi prioritet gratë, ja kriteret që...

0
  Ministria e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka zhvilluar ditën e sotme një interpelancë me disa gra të burgosura në Burgun ‘Ali Demi’ në kryeqytet, ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS