Ballina Etiketimet Projektligjet

Etiketim: projektligjet

Dhoma e Përfaqësuesve miraton projektligjet për të drejtat e Hong Kongut

0
Dhoma e Përfaqësuesve ka miratuar dy projektligje për të mbështetur protestuesit në Hong Kong dhe ka dërguar paralajmërim te Kina për të drejtat e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24