18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projektligj

Etiketim: projektligj

“Nivel i ri transformimi”, Manastirliu: Projektligj për autonominë spitalore

0
Këshilli i Ministrave ka kaluar një projektligj për autonominë spitalore. Sipas ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ky projektligj do të kalojë në Komision dhe...

Dhoma e Përfaqësuesve në SHBA miraton projektligj për reformën në polici

0
Dhoma e Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara miratoi një projektligj për reformën në polici, por ai ka pak gjasa të bëhet ligj, për shkak...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS