18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projektkodit

Etiketim: Projektkodit

BIK-u mirëpret mosmiratimin e Projektkodit Civil

0
Bashkësia Islame e Kosovës e ka mirëpritur mosmiratimin e Projektkodit Civil që rregullon bashkëjetesën mes personave me gjini të njëjtë.Sipas drejtorit të Drejtorisë për...

Cel Kosova i gëzohet mosmiratimit të Projektkodit Civil

0
Organizata për Barazi dhe Liri, Cel Kosova, i është gëzuar vendimit të Kuvendit për të mos miratuan Projektkodin Civil në versionin aktual, për shkak...
Gold AG kundër Projektkodit Civil që rregullon bashkëjetesën mes personave të gjinisë së njëjtë: …

Gold AG kundër Projektkodit Civil që rregullon bashkëjetesën mes personave të...

0
Kuvendi i Kosovës ka dështuar kalimin e Projektkodit Civil në lexim të parë.Në momentin e votimit, të pranishëm në sallë ishin 77 deputetë, ndërsa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS