18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projekte

Etiketim: projekte

“Tani do të rrisim edhe rrogat”/ Rama në QSUT: Rëndësi ka...

0
Kryeministri Edi Rama, ka zhvilluar një vizitë në ambientet e spitalit Infektiv në QSUT. Nëpërmjet një video live Rama tha se po investohet për rehabilitimin...
Ronela Hajati rikthehet në studio për projekte të reja: Do të punoj aq shumë këtë vit saqë në pus…

Ronela Hajati rikthehet në studio për projekte të reja: Do të...

0
Pas eksperiencës dhe pjesëmarrjes në Eurovision, Ronela Hajati iu është rikthyer angazhimeve të tjera profesionale.Këngëtarja nga Shqipëria ka postuar së fundmi disa imazhe në...
Arlinda paralajmëron projekte të reja, bashkëpunon me producentin e Loredanës – Miksu

Arlinda paralajmëron projekte të reja, bashkëpunon me producentin e Loredanës –...

0
Këngëtarja e re, Arlinda Pervetica pritet që të realizojë disa këngë të reja këtë vit dhe atë në bashkëpunim me producentin e Loredanës, MiksuMe...

Kim: SHBA-të në partneritet të ngushtë me Shqipërinë për projekte të...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Yuri Kim tha sot se SHBA-të do të ketë një partneritet të ngushtë me Shqipërinë për projektet...

Këngëtarja Vlora Kastrati Shala ka gati dy super projekte

0
Artistja e njohur pejane nuk ka ta ndalur pasi ka kaluar koha më e keqe e karantinës, ajo së bashku me bashkëshortin ndodhet në...

​Francë, rezultate inkurajuese për dy projekte vaksinash antiCOVID-19

0
Dy projekte vaksinash kundër COVID-19, një britanik dhe një kinez, kanë dhënë një përgjigje imunitare të rëndësishme dhe demostruan sigurinë e tyre për pacientët,...

Dumoshi: Do të mbështesim disa projekte në Fushë Kosovë

0
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka vizituar sot Komunën e Fushë Kosovës, ku është pritur nga kryetari i kësaj komune, Burim...

Capital T zbulon disa projekte nga albumi ‘Skulpturë’

0
Kanë mbetur edhe disa ditë deri në publikimin e albumit të ri nga Capital T. Thonë se artisti i mirë dallohet në albumet e punuara...

Kanye West paralajmëron projekte të reja dhe bashkëpunimin me Dr. Dre

0
Reperi amerikan, Kanye West, ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë disa projekte të reja, përfshirë edhe bashkëpunimin me Dr. Dre. West e Dre...

Jennifer Lopez në studio, fillon punën për projekte të reja!

0
Jennifer Lopez po rikthehet në punë! 50-vjeçarja “Let’s Get Loud”  postoi një seri fotografish brenda një studio regjistrimi të enjten (18 qershor), duke treguar se ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS