20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projekt-rezolutë

Etiketim: projekt-rezolutë

PD depoziton në Kuvendin e Shqipërisë rezolutë për dënimin e gjenocidit...

0
Partia Demokratike ka depozituar në Kuvendin e Shqipërisë një projekt-rezolutë për dënimin e masakrës dhe gjenocidit serb në Kosovë. Kryetari i Grupit Parlamentar të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS