18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Progresiste

Etiketim: progresiste

Gjiknuri: PS forcë progresiste, të riorganizohemi dhe të mos biem në...

0
Sekretari i Përgjithshëm, Damian Gjiknuri e cilësoi Partinë Socialiste si forcën politike më progresiste. Në fjalën e tij hapëse në Kongresin e PS, duke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS