18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Programuar

Etiketim: programuar

Vetura elektrike Rimac C Two nga Kroacia, e programuar për të...

0
Vetura elektrike Rimac Two e krijuar dhe prodhuar në Kroaci, nuk ka të vendosur algoritme ku pesha e veturës ndërron për secilën rrotë varësisht...

Meta për shembjen e Teatrit: Jo vetëm akt cubash por një...

0
Presidenti Ilir Meta vijon reagimet për shembjen e Teatrit Kombëtar. Teksa ka publikuar një analizë të profesorit  të ekonomisë, dhe themeluesit të PS-së Sherif...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS