16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Programit

Etiketim: programit

Qendra e Ndërmarrësisë dhe Inovacionit VentureUP shpalli startupet fituese të programit...

0
  Mbështetja e VentureUP për të gjitha ekipet do të vijojë edhe pas garës duke i ndihmuar të zhvillojnë më tej idetë e tyre të...

Gjykata Supreme vendos kundër planit të Trumpit për t’i dhënë fund...

0
Gjykata Supreme amerikane ka refuzuar përpjekjen e presidentit, Donald Trump që t’i japë fund programit që mbron imigrantët pa dokumente, që kanë ardhur në...

SHBA/ Gjykata e Lartë pritet të vendosë për fatin e programit...

0
Fati i rreth 800,000 imigrantëve të rinj, pa dokumente, të cilët u sollën në Shtetet e Bashkuara në moshë të mitur është në duart...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS