16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profil

Etiketim: Profil

Profil/ Nga postet te atentati me tritol, kush është Ani Dyrmishi...

0
Ani Dyrmishi njoftoi sot dorëheqjen nga posti i Hekurudhës shqiptare, post të cilin e mbante prej mëse 4 vitesh.Dyrmishi është treguar i rezervuar të...

Profil/ E shkuara si këshilltar i Berishës dhe 3 herë deputet...

0
Pas dorëheqjes së Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike, selia blu ka nxituar të komandojë pasardhësin që do e drejtojë këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS