16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesorit

Etiketim: profesorit

Amaneti i profesorit një javë para se të vdiste: Mos e...

0
Maksut Maksuti, veterani i arsimit dhe sportit gjilanas, me krejt optimizmin që kishte, nuk arriti ta fitonte betejen ndaj Coronavirusit. Ai ndërroi jetë sot, në...

​Deklaratat kundërthënëse të profesorit: “Koronavirusi vdes vetë pas 70 ditësh”

0
Ka një debat të ashpër në të gjithë botën se cila është mënyra më e mirë për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, me disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS