Ballina Etiketimet Profesorin

Etiketim: profesorin

​Kryeministri Kurti bisedoi me nobelistin në fushën e ekonomisë, profesorin Joseph...

0
Bashkë me ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli dhe ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, si dhe këshilltarin e jashtëm politik të kryeministrit,...

Mustafi: Është speciale të punosh me ‘profesorin’ Arteta

0
Shkodran Mustafi nuk ka kursyer lëvdatat për trajnerin e tij, Mikel Arteta. Arteta mori drejtimin e Arsenal gjatë këtij sezoni dhe puna e tij ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24