18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet ProfesionistëShqiptarë

Etiketim: ProfesionistëShqiptarë

Reagon Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë

0
Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë reagon në lidhje me disa çështje në Kampionatin e Shqipërisë. "Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë i kerkon cdo futbollisti te kategorise superiore dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS