17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesionistë

Etiketim: profesionistë

Fotografja profesioniste e dasmave zbulon tri shenjat që tregojnë se një...

0
Ne të gjithë i duam dasmat dhe jo vetëm për martesën si institucion, por edhe si një mundësi për argëtim, vallëzim, shoqërim dhe zakonisht...

“Tiranathlonën”/ Erion Veliaj: Do jetë një garë profesioniste, janë 15 delegacione.

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur këtë të premte nga salla e Këshillit Bashkiak. Veliaj ka dhënë porositë e fundit në lidhje...

​756 profesionistë shëndetësorë janë prekur nga Covid-19

0
Që nga regjistrimi i rasteve të para të Covid-19 në Kosovë e deri më sot, 756 profesionistë shëndetësorë janë prekur nga ky infeksion, ndërsa...

Aspak profesionistë në Shqipëri, nuk na i plotësuan ato që premtuan

0
Në fillim të sezonit të kaluar, Laçi afroi në skuadër me shumë bujë, mbrojtësin kilian, Sebastian Toro. Pavarësisht se ky i fundit u afrua...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS