18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Profesioni

Etiketim: profesioni

Tentakulat e krimit shqiptar prej dekadash në mafien italiane! Profesioni i...

0
Trafikimi i lëndëve narkotike është kthyer tashmë në fenomen. Të "ndezur" ndoshta nga ekonomia e dobët e Shqipërisë, ambicia për të qenë pasanik apo...

Rreziqet e gazetarisë/ Profesioni, një ndër 4 më të vështirët në...

0
Në sektorin e medies, në vendin tonë, punojnë mbi 5700 punonjës. Vitet ndërrojnë, por problemet mbeten të njëjtat, madje disa të gangrenizuara. Vetëm vitin e...

Ky është profesioni më i paguar në Shqipëri

0
Hendegu i pagës mes gjinive për të njëjtin pozicion pune ka ekzistuar prej vitesh dhe shifrat e INSTAT tregojnë se ky hendek vijon.  Bazuar në...

Vedat Bajrami edhe zyrtarisht në futboll, ky është profesioni i tij

0
Vedat Bajrami është njëri nga aktorët më të njohur të humorit. Së fundi, Bajrami edhe zyrtarisht është bërë agjent i futbollistëve. Kujtojmë që Bajrami edhe më...

Tuba Buyukustun ‘del në ankand’, profesioni i fshehur i aktores vë...

0
Ju të gjithë e keni vënë re që aktorja e njohur e serialeve turke, Tuba Buyukustun, ka pasion pikturën dhe dizajnin. Ketë, me siguri,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS