9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesionalizmi

Etiketim: profesionalizmi

Rexhep Xhaka: Dallimin e futbollit me kohën tonë e shoh se...

0
Në vitet e 70-ta dhe të 80-ta futbolli i Kosovës ka treguar rezultate shumë të mira në futbollin ish jugosllav.  E para, Trepça në vitin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS