9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profesionale

Etiketim: profesionale

Policisë merr pajisje profesionale për të luftuar trafikun e armëve të...

0
Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do t'i dorëzojë sot Policisë së Kosovës (PK) pajisje profesionale në vlerë prej më...

8 këshilla profesionale për faqet e varura, t’i heqësh në mënyrë...

0
Cilët janë faktorët që shkaktojnë lëkurën e varur dhe si ti heqim ato? Ekspozimi i tepërt në diell, humbja e peshës, plakja dhe shtatzënia mund...

Testime serologjike te privatët/ Qeveria merr në konsideratë qëndrimet profesionale te...

0
Covid-19, tashmë do të mund të bëhen edhe në laboratorët privatë, të licensuar dhe të njohur nga Ministria e Shëndetësisë. “Komiteti Teknik i Ekspertëve ka...

Talenti i Liverpool nënshkruan kontratën e parë profesionale me klubin

0
Mesfushori anglez Harvey Elliott ka nënshkruar kontratën e tij të parë profesionale me Liverpoolin. 17-vjeçari u gëzua shumë, duke thënë për faqen zyrtare të Reds....

Si të ndryshoni rrënjësisht jetën tuaj profesionale

0
Ndoshta për shkak të energjive të mëdha që kemi marrë nga pushimet, ndoshta për shkak të problemeve të shumta me të cilat përballemi sapo...

Si ta lini një punë në mënyrë profesionale?

0
Lënia e një vendi pune mund të jetë diçka që veçse jeni përballur me të, e nëse jo mund të përballeni në të ardhmen....

Zëdhënësi i Shkëndijes së Tetovës dhe FFM-së: ‘Bota sot’, 25 vite...

0
Zëdhënësi i klubit më të suksesshëm shqiptar Shkëndija nga Tetova, Faton Zylbehari, njëherësh zëdhënës i Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut, tha se...

Dy lojtarët e talentuar, Dhurim Zhuri dhe Erdin Dushi, me kontrata...

0
FC Prishtina vazhdon t’i blindojë lojtarët e talentuar nga akademia. Klubi kryeqytetas ka nënshkruar kontrata profesionale me dy lojtarët e talentuar, Dhurim Zhuri dhe Erdin...

137 kg kokainë, Lleshaj: Një tjetër provë e pjekurisë profesionale –...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në rrjetet sociale pas operacionit ndërkombëtar, ku në Durrës u sekuestruan 137 kg kokainë. “KUITO” një tjetër provë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS