16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Produktivitet

Etiketim: produktivitet

Qeshni në punë, ndihmon në produktivitet

0
Studimet tregojnë se kur kolegët qeshin së bashku, mund të ndikojë në produktivitetin dhe inovacionin e vendit të punës. Hulumtuesit nga Harvard Business School dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS