18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Produktive

Etiketim: produktive

Sa orë në ditë duhet punuar që të jemi produktivë?

0
Sipas librit të ri të këshilltarit në Luginën e Silikonit, Alex Soojung-Kim Pang, ne duhet të punojmë vetëm katër orë në ditë në mënyrë...

Kryetari i Dardanëve, Berisha: Urime ‘Bota sot’, gazeta më produktive 

0
Kryetari i tifozëve Dardanëve, Lulzim Berisha, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.   Ai ka fjalë të mrekullueshme për gazetën dhe i dëshiron...

Ja se si të jeni më produktivë, duke punuar më pak

0
Pyeteni dikë që është i punësuar se çfarë po bën dhe mundësitë janë të mëdha që ai t’ju përgjigjet se është shumë i zënë....

Përshtateni orarin e punës që të jeni më produktivë

0
Të punuarit më shumë a do të thotë se do të përfundoni më shumë? Ky është një keqkuptim i zakonshëm, por e vërteta është...

4 këshilla për një ditë më produktive

0
Mënyra se si e nisni ditën tuaj mund ta ndryshojë gjithë vazhdimin e saj. Ekspertët e produktivitetit dhe punës thonë se gjumi është hapi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS