18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Produktin

Etiketim: produktin

​Apple përgatit produktin e ri që do të ndryshojë gjithçka

0
Gati pesëmbëdhjetë vjet pasi iPhone ndezi një revolucion në industrinë e smartfonëve, Apple po hedh zarin për atë që shpreson të bëhet pajisja e...

“Zgjedhorja”, Musai: S’do ta votojmë produktin e këshillit politik/ Stojku: Braktisim...

0
Ka përfunduar takimi 60-minutësh mes kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe deputetëve të opozitës parlamentare. Në një deklaratë për mediat, Nimet Musai tha se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS