18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Produktet

Etiketim: Produktet

Disa nga veçoritë dhe produktet e reja që Apple i prezantoi...

0
Apple bëri publike shumë gjëra në konferencën e tyre vjetore të zhvilluesve, duke na dhënë edhe një paraqitje të shkurtër për të shumë priturat...

Çdo gjë është rritur, INSTAT: Produktet ushqimore dhe nafta nga 10-23%...

0
Vaji i lulediellit është produkti që ka regjistruar rritjen më të lartë të çmimit në muajin mars.Sipas të dhënave të fundit të Institutit të...

Bordi për produktet e shportës mban të pandryshuar çmimin e vajit...

0
Çmimi i shitjes të vajit në treg do të mbetet i pandryshuar deri ditën e premte. Bordi i kontrollit të çmimeve për produktet e...

Hapet panairi në sheshin “Zahir Pajaziti”, ekspozohen produktet e bizneseve të...

0
Me rastin e shënimit të Ditës së Gruas në Kosovë, EcoKos Women ka organizuar panairin për gratë e viseve rurale të Kosovës të angazhuara...

​BE: SHBA të heqë menjëherë të drejtat doganore për produktet evropiane

0
Komisioneri Evropian për Tregtinë, Phil Hogan i kërkoi sot SHBA-së të heqë menjëherë të drejtat e saj doganore të pajustifikuara për produktet evropiane, pas...

Produktet dezinfektuese që mund të vrasin COVID-19 brenda dy minutash

0
Me COVID-19 ende aktiv, shumë prej nesh ende po bëjmë gjithçka mundemi për ta mbajtur veten të sigurt. Një nga mënyrat më të mira për...

Produktet që s’duhet t’i vendosni në fytyrë

0
Fytyra kërkon një tretman të vecante dhe jo çdo gjë që lexoni në internet duhet vënë në fytyrë. Dermatologët ndalojnë rreptësisht aplikimin e këtyre...

Harrojeni kosin, këto janë produktet e vetme që duhet t’i vini...

0
Vera ka ardhur dhe shumë prej jush i kanë nisur tashmë pushimet, duke iu gëzuar detit dhe rrezeve të diellit. Edhe pse këto të fundit,...

Top Story/ Agro-turizmi në Leskovik, dhjetëra fermerë me sytë nga turistët,...

0
Sa më shumë që gjarpëron makina e Top Story në rrugën drejt Leskovikut aq më shumë hapet para nesh madhështia e natyrës së vendit...

“Mos i gëlltisni kurrë pa përtypur produktet e LBPD”/ Rama i...

0
Kryeministri Edi Rama iu përgjigjet akuzave të Partisë Demokratike për paketën e tretë të ndihmës ndaj bizneseve, në kuadër të situatës së krijuar nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS