18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Produkte

Etiketim: produkte

INVESTIGIM/ BIG MARKET dhe Vullnet Sinaj helmojnë qytetarët me ushqime të...

0
Konsumatorëve po ju serviren ushqime të skaduara duke u shitur produktet të cilat duhet të ishin në koshat e mbeturinave dhe jo në rafte....

Hidhte në treg produkte ilegale, “e pëson” 54-vjeçari nga Shkodra

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Shkodër, në kuadër të masave kundër informalitetit, kanë organizuar dhe finalizuar operacionin...

Produkte me defekt në prodhim, ja çfarë do bëjë Ebay me...

0
Një hap i ri shtohet në luftën kundër mbetjeve në botën e modës. Tani varet nga Ebay i cili ka shpallur synimin për t'i...

Hapet panairi me produkte të grave në agrobiznes

0
Rreth 12 agrobiznese që janë në pronësi të grave po ekospozojnë produktet e tyre në sheshin Zahir Pajaziti në kryeqytet.Kordinatorja e projektit, Danijella Çoça...

Këto produkte janë të nevojshëm kundër depresionit, kujdesi që ju duhet

0
Një studim i ri ka zbuluar se probiotikët, ose kombinimi i prebiotikëve dhe probiotikëve, ndihmon në zbutjen e simptomave të depresionit. Çfarë Është Depresioni? Shpesh njerëzit...

Këto produkte kozmetike duhet t’i mbani në frigorifer

0
Në ditët e nxehta të verës, asgjë nuk na shijon më shumë se një gotë ujë i ftohtë apo një frut i freskët nga...

Për lëkurë të shëndetshme, ju duhen vetëm këto tri produkte

0
Përmes një videoje në Tik Tok, Dr.Dylan Greeney (ish-veteran i ushtrisë amerikane, që tani i ka fokusuar studimet e tij mjekësore tek dermatologjia) tregon...

7 produkte kancerogjene që fshihen në shtëpinë tuaj

0
Është më mirë për të blini vetëm produkte organike shtëpiake ose tradicionale. Këtu mund të gjeni 7 produkte të mundshme që janë kancerogjene. Shamponi Akademik dhe shkencëtar...

Si ta ҫlodhësh fytyrën ҫdo mbrëmje me dy produkte bazë

0
Nëse je e vëmendshme me recetat e bukurisë, me siguri ke parë që një pjesë e mirë e produkteve të pastrimit kanë në përbërjen...

AKU bllokon 132 litra produkte të mbrojtjes së bimëve të ndaluara...

0
Drejtoria Rajonale e AKU Vlorë referuar indicios së marrë nga Policia Kufitare, ka bllokuar 132 litra produkte të mbrojtjes së bimëve (Sunfire 240SC, Sedlene...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS