14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Produkt

Etiketim: produkt

A është platforma e bashkimit produkt i Ambasadës Amerikane? Enkelejd Alibeaj...

0
Kryetari i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj u pyet sot nga gazetaret për takimin që ka pasur disa dite me pare me ambasadoren amerikane...

Inspektorati largon nga tregu një produkt, e konisderon të pasigurtë

0
Inspektorati i Tregut në kuadër të Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka njoftuar se ka larguar nga tregu një ndërprerës për instalime elektrike...

​Rama: Nuk është çështja te çmimi, por nuk ka produkt

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka treguar se dy ditë më parë kishte vizituar Dubain për të hapur rrugë të reja të furnizimit me...

Nxit dëshirën seksuale, por ky produkt duhet shmangur gjatë verës

0
Të gjithë i njohin aftësitë e specit të kuq dhe sidomos atij djegës. I njohur si një prej produkteve që ndihmon për të nxitur...

Kapet balena 34 metra e gjatë, dërgohet në thertore dhe tregtohet...

0
Disa peshkatarë nga Japonia që operojnë në Wada Port në Chibanga, kanë kapur një balenë gjigande. Balena ishte e gjatë 34 metra e...

Nëse konsmumoni këtë produkt para gjumit, do mahniteni nga përfitimet e...

0
Për dashamirët e lëngjeve të fermentuara, uthulla e mollës (ACV) është padyshim ajo që na bie në mendje kur dikush përmend lëng...

Fantastike! Ky produkt i lirë parandalon dhimbjen dhe rregullon qarkullimin e...

0
Hulumtimet e reja sugjerojnë se kakaoja mund të lehtësojë dhimbjen e kwmbwve gjatw ecjes për njerëzit me sëmundje të arterieve periferike. PAD është një gjendje...

Për dhëmbë më të shëndetshëm dhe të fortë, përdorni këtë produkt...

0
Kripa është produkti që forcon dhe mban të shëndetshëm dhëmbët tuaj. Më poshtë po iu rendisim disa prej përfitimeve. Për forcimin e mishrave Mineralet që përmban kripa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS