23.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Producentin

Etiketim: producentin

Këngëtari Kole Oroshi me producentin Marenglen Boja në Vlorë për….

0
Artisti shumë i dashur dhe i shumë hiteve Kole Oroshi ndodhet në Vlorë, ku në bazë të kësa fotoje shihet me producentin Marenglen Boja. Por ka...

Tuna bashkëpunim me producentin e njohur?

0
Tuna nuk ka ndërmend të ndaloj ritmin. Pas që publikoi ‘Amoni’ javën e kaluar duket se Tuna nuk po humbet kohë farë dhe ju ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS