9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Producenti

Etiketim: producenti

Producenti i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

0
Ai njihet me emrin e artit Cricket por që në të vërtetë quhet Donat Prelvukaj. Producenti i njohur nga Kosova që numëron dhjetëra bashkëpunime të...

Hidhet nga kati i 27-të producenti i njohur!

0
Nuk e ka fituar luftën me depresionin producenti i njohur i Hollywood Steve Bing, i cili pati një fund tragjik. 55 vjeçari ka kryer...

Biznesmeni dhe producenti amerikan hidhet nga një apartament në Los Angeles

0
Prodhuesi i filmit Steve Bing, ish partneri i Liz Hurley, ka vdekur në Los Angeles. 55-vjeçari, i cili bashkë-shkruajti filmin e komedisë 2003 Kangaroo Jack...

Vdes producenti i njohur hollivudian Robert Evans

0
Robert Evans, regjisori dhe kreu i studiove kinematografike të Hollywoodit gjatë viteve ‘70, i njohur për filmat “Kumbari” dhe “Qyteti kinez”, vdiq sot në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS