16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prodhuesve

Etiketim: Prodhuesve

Klubi i Prodhuesve dërgon kompanitë vendore në panairin “World of Private...

0
Sot fillon Panairi Ndërkombëtarë i PLMA's "World of Private Label", në të cilin Klubi i Prodhuesve të Kosovës ka organizuar pjesëmarrjen e shtatë kompanive...

Klubi i Prodhuesve mbështet sistemin dual të arsimit në Kosovë

0
Klubi i Prodhuesve të Kosovës së bashku me Fondacionin BESA kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi për zbatimin e sistemit dual në Kosovë.Klubi i Prodhuesve...

Ministri Peci pranë prodhuesve bujqësorë në Drenicë

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka vizituar sot prodhuesit bujqësorë në Polac të Skenderajt, për të parë nga afër kushtet...

Klubi i Prodhuesve kërkon përkrahjen e bizneseve gjatë aplikimit për grante

0
Në këtë kohë krize të krijuar nga pandemia e shkaktuar nga virusi COVID-19, Klubi i Prodhuesve të Kosovës, u bën thirrje të gjitha institucioneve,...

Pasojat e Covid-19/ Basha takim me Shoqatën e Bashkimit të Prodhuesve...

0
Përfaqësues të Shoqatës së Bashkimit të Prodhuesve Shqiptarë ndanë sot me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shqetësimet e tyre për ecurinë e mëtejshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS