16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prodhoj

Etiketim: prodhoj

SpaceX nuk do të prodhojë më kapsula të reja të Crew...

0
SpaceX nuk do të prodhojë më Crew Dragons të rinj, anija kozmike që transporton astronautët drejt dhe nga Stacioni Ndërkombëtar Hapësinor dhe në vend...

Netflix do të prodhoj filmin me buxhetin më të madh ndonjëherë

0
Pas raportimeve se i janë shtuar 10 milionë abonentë gjatë pandemisë, Netflix ka vendosur që të bëjë filmin më të shtrenjtë deri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS