16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prodhimtaris

Etiketim: prodhimtaris

Ministri Peci: Programet e këtij viti sigurojnë rritje të prodhimtarisë bujqësore

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka vizituar sot fermerët në Komunën e Rahovecit dhe Prizrenit, ku është njohur nga afër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS