19.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prodhimeve

Etiketim: prodhimeve

Ministrja Denaj jep shifrat: Eksportet e prodhimeve bujqësore rritje me 12.8%...

0
Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj bën me dije se eksportet e prodhimeve bujqësore kanë kapur kulmin në 5 vitet e fundit. Sipas shifrave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS