18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Procesor

Etiketim: procesor

Seria e iPhone 14 do të kenë procesorë të ndryshëm

0
Dy muaj më parë u raportua se këtë vit, iPhone 14 do të sjellë dallime të mëdha mes modelit Pro dhe atyre të rëndomtë.Bëhet...

OnePlus ka prezantuar Nord 2T, telefonin e parë me procesor MediaTek...

0
OnePlus ka prezantuar zyrtarisht një anëtar të ri të serisë së telefonave inteligjentë Nord.Ky është modeli Nord 2T, smartfoni i parë që përdor procesorin...

Apple teston nëntë kompjuterë Mac me procesorët M2

0
Apple do të mund së shpejti të prezantonte linjën e re të kompjuterëve Mac, që do t'i vë në funksion procesori i gjeneratës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS