19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Proces

Etiketim: proces

“S’marr pjesë në votim për Presidentin”/ Salianji: Nuk fituam asgjë nga...

0
Deputeti i Partisë demokratike, Ervin Salianji ka deklaruar se nuk do të marrë pjesë në procesin e votimit për Presidentin e ri, pavarësisht se...

Zgjedhjet për kreun e PD, Berisha: Proces historik, paralel me procesin...

0
Sot po mbahen zgjedhet për kryetar të Partisë Dekomratike.Berisha:Përshëndes demokratët, komisionerët e 108 qendrat e votimit në mbartë Shqipërinë dhe ju uroj të marrin...

Zgjedhjet për kreun e PD, Berisha: Proces historik

0
Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale në PD, njoftoi se janë hapur të gjitha qendrat e votimit në të gjitha degët. "Procesi...

“Zgjedhja e Presidentit proces maskaradë”, Demalia kritikon ashpër mazhorancën

0
Analisti Ilir Demalia, ka komentuar mbrëmjen e sotme zgjedhjen e presidentit të ri dhe për situatën politike në vend.Demalia nuk i kurseu kritikat nga...

Presidenti i ri, Spaho: Nuk do marrim pjesë në një proces...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho i ftuar në "radari Informativ" në Abc të gazetares Juli Xhokaxhi, ka folur për deklarata e bëra nga...

Zgjedhjet brenda PD-së/ Xhaferraj: Proces i njëanshëm, kush nga Foltorja mban...

0
Deputet i qarkut të Durrësit, Ferdinant Xhaferraj i ka quajtur të njëanshme zgjedhjet e degëve për kryetar të Partisë Demokratike.I ftuar mbrëmjen e sotme...

Salianji takime në Korçë: Duhet proces real bashkimi

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka qenë i pranishëm në Korçë, në vigjilje të strukturave të reja që pritet të zgjidhen në çdo...

U pezullua nga detyra, KPA hedh shortin për zëvendësimin Luan Dacit...

0
Pas vendimit për të pezulluar Luan Dacin, Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka hedhur në short edhe 5 çështje të tij që janë në...

“Propozimi Basha Kryeministër, Rama President”, reagon Kryeministri: Lul merre me qetësi...

0
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Tiëtter ka reaguar lidhur me deklaratën e kreut të PD-së Lulzim Basha, ku ky i...

Limaj: Rama i gatshëm të ofroi ndihmën e shtetit shqiptar në...

0
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është deklaruar pas takimit që ka zhvilluar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Limaj ka thënë se me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS