19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Procedure

Etiketim: procedure

Veliaj: Teatri, procedurë standarte, vetëm 1% e artistëve janë kundër, të...

0
Kryebashkiaku Erion Veliaj i ftuar në emisionin ”Real Story” të Sokol Ballës në News24 ka thënë se akt- konstatimi i sotëm tek Teatri është...

“3. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, pas vlerësimit të kushteve dhe...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta, pasi shqyrtoi praktikën dhe dokumentacionin e përcjellë nga Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, në përfundim ka vendosur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS