18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Procedura

Etiketim: procedura

Petrit Vasili kundër zgjedhjes së presidentit me procedura speciale

0
Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka shpërthyer në akuza dhe ofendime ndaj socialistëve që thanë se Meta mund ta pengojë zgjedhjen e Bajram Begajt...

​Shqipëri, shtyhet sërish procedura për zgjedhjen e presidentit

0
Konferenca e Kryetarëve vendosi shtyrjen deri më 10 maj të nisjes së procesit për zgjedhjen e presidentit të Shqipërisë. Mazhoranca pranoi këtë kërkesë të...

‘Vdekja’ që shërohet: Për herë të parë, procedura mjekësore që shokoi...

0
Mjekët kanë realizuar për herë të parë procedurën që quhet “jetë e pezulluar” e cila u mundëson më shumë kohë për të operuar pacientët...

Vdekja që shërohet: Për herë të parë, procedura mjekësore që shokoi...

0
Mjekët kanë realizuar për herë të parë procedurën që quhet “jetë e pezulluar,” e cila u mundëson më shumë kohë për të operuar pacientët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS