18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Procedon

Etiketim: procedon

I preu një pemë fqinjit, policia procedon penalisht 51-vjeçarin nga Pogradeci

0
Një 51-vjeçarë me iniciale A. A. po precedohet penalisht nga policia e Pogradecit pasi akuzohet për vepren penale “Shkatrrimi i pronës” dhe “Vetëgjyqësia” pasi...

Marshuan në rrugët e Korçës kundër rritjes së çmimeve, policia procedon...

0
Dhjetë persona në Korçë janë proceduar penalisht pasi një ditë më parë, gjatë protestë kanë bllokuar qarkullimin e automjeteve.Uniformat blu njoftojnë se ata kanë...

Dibër, gjatë korrikut policia procedon penalisht 19 shtetas

0
Gjatë 3 javëve të para të muajit Korrik, janë goditur nga Policia, 8 raste të ndërtimeve të paligjshme, 7 raste të prerjes së pyjeve,...

Banorët ankohen për muzikën e lartë, policia procedon lokalin për dasmë-anti-COVID

0
Kontrollet e pandërprera në lokale e subjekte tregtare, për respektimin e protokolleve të sigurisë, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, kanë zbuluar edhe...

Ndeshja Tirana-Kukësi, policia procedon penalisht 6 tifozë: Shkelën protokollin e sigurisë...

0
Procedohen penalisht 6 tifozë të Tiranës, të cilët mbrëmjen e djeshme u grumbulluan te “Selman Stermasi” dhe bënë tifo. Polica thotë se ata organizuan...

Lushnjë/ Theu karantinën e detyrueshme, policia procedon 22-vjeçaren

0
Një vajzë nga Lushnja është proceduar penalisht pasi ka thyer karantinën e detyrueshme duke dalë nga shtëpia. 22-vjeçarja M.H., , banuese në Lushnjë, gjatë...

Luftë në ndeshjen Tirana-Partizani, policia procedon nëntë persona – Lajmi i...

0
Nente persona janë proceduar për aktet e dhunës gjatë ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, zhvilluar ditën e djeshme në stadiumin “Selman Stërmasi”, ndër ta, 1...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS